Ojciec i syn – Najlepsi Kumple

ojciec_i_synFundacja Świadomi Rodzice oraz kino Olbrzym mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na dość nietypowe obchody Dnia Ojca. Tytuł spotkania to „Ojciec i syn – Najlepsi Kumple?” Bohaterami kolejnego Child Outu będą Eugeniusz i Filip Knapikowie.  Wzajemne rodzinne relacje ojca z synem zostały już dawno zdeterminowane przez wspólną pasję, poprzez sport i coraz to nowsze wyzwania. Stali się w pewnym momencie partnerami, którzy w niebezpiecznych sytuacjach potrafią zdać się na doświadczenie i zdrowe podejście do sytuacji.

Pytanie tylko czy na pewno? Czy jednak zażyłości rodzinne nie powodują szeroko pojętej rywalizacji? Skąd ta więź pomiędzy tak różnymi osobami? Dlaczego ryzykują? Jak wygląda w tym przypadku tzw. konflikt pokoleń?

Ta dwójka zdobywców Matterhornu, Grossglocknera czy Mont Blanc, alpejskich snowboarderów pozatrasowych, wspinaczy skałkowych, rowerzystów górskich… czy wreszcie, jako jednych z niewielu, autorów zdobycia Korony Gór Polskich w przeciągu jednego sezonu zimowego… opowie Państwu o swoich dokonaniach.

Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 18.00 w TCK, w sali kina „Olbrzym”, półgodzinnym filmem obrazującym część z dokonań bohaterów spotkania.

Na film zapraszamy szczególnie ojców z synami, którzy na tym przykładzie mogą chociaż w pewnym stopniu zobaczyć, że tak naprawdę… wszystko da się zrobić 😉

Po projekcji, spotkanie z bohaterami filmu poprowadzi Sławomir Ziemianek z Fundacji Świadomi Rodzice.

Zapraszamy wszystkich!
Wstęp WOLNY

ojciec_i_syn

Film zmontowany na potrzeby pokazu w Fundacji.