Coś do poczytania

Rozpoczęły się wakacje, to dobry czas, żeby sięgnąć po dobrą lekturę. Proponujemy Wam coś nowego, książka „Przyjaciel, Mentor, Bohater”

W książce „Przyjaciel, Mentor, Bohater. Praktyczny poradnik każdego taty” Josh McDowell przedstawia 10 postanowień, które pomogą ci zbudować więź z dziećmi. Jest to świetna publikacja dla współczesnych mężczyzn, dla których ojcostwo jest nieustannym źródłem inspiracji. Musimy pamiętać, że dobro od zła najłatwiej odróżniają dzieci najbardziej kochane. Dowiedz się, jak pomóc swoim dzieciom: kochać siebie i innych, w jaki sposób przyjmować sukces z pokorą oraz porażkę z łaską, a także jak rozwiązywać konflikty i dokonywać właściwych wyborów.

„Gorąco polecam książkę Josha McDowella, który wielokrotnie odwiedzał nasz kraj, by poprzez konferencje, wykłady oraz swoje książki zachęcać i motywować nas, Polaków, do wejścia w nasze powołanie jako mężów i ojców. To, jakimi jesteśmy mężami i ojcami, ma ogromny wpływ na nas samych i na następne pokolenia.”

Henryk Wieja – lekarz, wykładowca, autor, ojciec dwójki dorosłych dzieci

„Każdy ojciec prędzej czy później sam siebie zapyta: Czy zrobiłem wszystko, aby wychować moje dzieci na dobrych, przyzwoitych ludzi, którzy założyli wspaniałe rodziny i teraz z radością wychowują swoje dzieci? Albo może stanie przed własnymi dziećmi i zada im to pytanie. Jeśli nie chcesz usłyszeć „nic” ani stanowczo za mało”… czy „zawaliłeś sprawę”.., przeczytaj tę książkę już dziś!”

Krzysztof Ziemiec – dziennikarz radiowy i telewizyjny, prowadzi Wiadomości w TVP1, publicysta,autor,szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci

 

ksiazka_Przyjaciel-mentor-bohater

Wydawnictwo:  Koinonia