Premiera Kalendarza Charytatywnego 2013


Warning: Declaration of C_DataMapper_Driver_Base::define($object_name, $context = false) should be compatible with C_Component::define($context = false) in /home/users/fsr/public_html/wp/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/datamapper/class.datamapper_driver_base.php on line 0

kalendarz 2013Dnia 22 grudnia o godzinie 11.00 w siedzibie Fundacji Świadomi Rodzice przy ulicy Wyspiańskiego 17 odbędzie się ogólnopolska premiera naszego kalendarza na rok 2013. Podczas spotkania będziecie mieli Państwo jedyną okazję, by poznać pomysłodawców tego przedsięwzięcia i zadać im kilka pytań co do sposobów jego realizacji. Gościem specjalnym premiery będzie Mistrz Świata federacji WBC i WBA w boksie – Damian Jonak – w naszym kalendarzu bohater stycznia. Istnieje możliwość uzyskania autografu oraz krótkiej rozmowy.

W tym dniu rozpoczynamy sprzedaż kalendarza. W siedzibie fundacji pojawią się również bohaterzy innych zdjęć, z każdym z nich będzie można porozmawiać jak i otrzymać autograf.

Kalendarz dostępny w cenie 50-ciu złotych. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji. Prosimy o punktualne przybycie. Ilość egzemplarzy ograniczona!

Zapraszamy również wszystkich rodziców wraz z dziećmi, które wystąpiły w naszym kalendarzu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

kalendarz 2013

Zobacz stronę kalendarza i zamów on-line.