Nasz nowy partner – Fundacja Verba


Warning: Declaration of C_DataMapper_Driver_Base::define($object_name, $context = false) should be compatible with C_Component::define($context = false) in /home/users/fsr/public_html/wp/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/datamapper/class.datamapper_driver_base.php on line 0

fundacja verba logoMisją naszego nowego partnera jest kształtowanie pozytywnych postaw społecznych i przełamywanie stereotypów. Odważnie porusza tematy, o których warto mówić. Realizuje projekty, które edukują i inspirują do działania. 15 czerwca 2013 roku na rynku ukaże się bajka o wyjątkowym przesłaniu. Będzie to pierwsza z serii książek wydawanych przez fundację VERBA w ramach projektu Niezwykłe spotkania – lekka i zabawna opowieść o tym, jak bardzo liczy się osobowość, a nie wygląd zewnętrzny.

Inicjatywa fundacji VERBA to jedna z niewielu tego typu propozycji na naszym rynku – projekt edukacyjny, którego celem jest wspieranie rozwoju społecznego najmłodszych. Wyprawa na zamek to pierwszy utwór z serii Leon i jego niezwykłe spotkania, który pomoże rodzicom w rozmowie z dzieckiem na temat niepełnosprawności. Bajka jest lekka, pogodna i w przystępny sposób pokazuje, że wózek inwalidzki nie przeszkadza w zawieraniu przyjaźni, we wspólnej zabawie ani w realizacji dziecięcych marzeń. Dodatkowo fundacja przygotowuje kolorowanki, propozycje gier i zabaw oraz inne materiały edukacyjne, które będą dostępne na stronie fundacji www.fundacjaverba.org.pl tuż po premierze.

Wszystkie materiały pozwolą zapoznać dzieci z tematem, którego nie sposób uniknąć w procesie edukacji i wychowania.

kolorowanka